NOWOŚĆ! ODKRYJ PODKŁAD NATURSTAY Z ASZWAGANDĄ I FILTREM ŚWIATŁA NIEBIESKIEGO
28 września 2023

Podkład mineralny – zdrowszy wybór dla Twojej skóry

Podkład mineralny to kosmetyk, który nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, konserwantów czy sztucznych barwników. Składa się z naturalnych minerałów, takich jak tlenek cynku, tlenek żelaza, krzemionka czy tlenek tytanu. Dzięki temu jest odpowiedni nawet dla osób o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii czy trądziku. Składniki te nie tylko nie podrażniają skóry, ale także chronią ją przed promieniowaniem UV, działając jak naturalny filtr przeciwsłoneczny.

Lekkość i neutralność

Podkład mineralny jest delikatniejszy i lżejszy niż tradycyjne kosmetyki z tej kategorii, które często posiadają w składzie obciążające skórę substancje, takie jak wazelina czy silikon. 

Wykonany jest z naturalnych minerałów, takich jak tlenki cynku, tlenki żelaza czy krzemionka. Dzięki braku zawartości substancji komedogennych podkład mineralny jest lekki, nie zapycha porów i nie wysusza skóry.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Minerały zawarte w podkładzie mineralnym odbijają promienie UV, zapewniając skórze dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem słońca, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry i wystąpieniu zmarszczek.

Matowe wykończenie

Podkład mineralny ma właściwości matujące, które pomagają kontrolować nadmierną produkcję sebum. W rezultacie, skóra wygląda świeżo i matowo przez dłuższy czas.

Przyjazny dla skóry

Podkład mineralny jest wolny od substancji drażniących, takich jak parabeny, oleje mineralne czy sztuczne barwniki. Dzięki temu minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień skóry. Możesz być pewna, że podkład mineralny nie tylko nada Twojej skórze piękny wygląd, ale także będzie dbać o jej zdrowie.

Jak aplikować podkład mineralny Ecocera?

Znajdź swój odcień podkładu mineralnego Ecocera

Podkłady mineralne Ecocera dostępne są w aż 18 odcieniach, co pozwoli na idealny dobór koloru do każdej cery.